Prodej pozemku, 1671 m2, Pyšely

19 900 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 1671 m2, Pyšely

Exkluzivně vám nabízíme k prodeji výjimečně situovaný kompletně zasíťovaný stavební pozemek o celkové výměře 1671 m2 nacházející se v obci Pyšely s krásným výhledem na jih. Pozemek je rovinatý, s pečlivě udržovaným živým plotem, zahradou se vzrostlými keři a trávníkem, automatickou závlahou. Celý pozemek je oplocen a je určen k výstavbě až dvou samostatných domů. Je připojen na veškeré sítě (el 230/400 V, vodovod, plyn, splašková kanalizace, internet). Má vlastní dostatečně kapacitní vrtanou studnu a systém pro zadržování uchovávání dešťové vody (pro automatickou závlahu zahrady). Pozemek obdélníkového tvaru má příjezd a přístup ze dvou rovnoběžných ulic (ze západu a z východu). Na východní části pozemku je platné SP na výstavbu RD. Ve výstavbě RD lze pokračovat dle platné PD případně upravit dle požadavků kupujícího. Na západní části pozemku je již vybudovaná povolená stavba - plně funkční celoročně obyvatelný objekt o dispozici 3KK s terasou o celkové výměře 81 m2.
Obec Pyšely, nacházející se jen asi 15 km jihovýchodně od okraje Prahy a cca 10 km od Benešova disponuje kompletní infrastrukturou-MŠ, ZŠ, obchody, PID a také vlakovou zastávkou Pyšely vzdálenou pouhých 3,7 km. Nedaleko se nachází jedna z nejvýznamnějších památek v ČR-zámek Konopiště a pro milovníky přírody jsou v blízkosti také hojně zastoupené lesy.
Výhodou pro kupujícího je současný stav nemovitosti, kdy nemovitost není zatížena žádnými věcnými právy/břemeny, ani úvěry a navíc ji lze ihned obývat a užívat si krásný výhled směrem na jih, na zámek Konopiště.
Číslo zakázky: 218-NP05658
Město: Pyšely
Celková plocha: 1671 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Lokální - elektrické
Doprava: Vlak, Dálnice, Silnice, MHD, Autobus
Odpad: Kanalizace
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Daniel Horák

Horák Daniel


 
Tel. na makléře:
+420 776 008 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?