Prodej pozemku, 4311 m2, Rokycany

10 000 000 czk / za nemovitost

Prodej pozemku pro bydlení, 4311 m2, Rokycany

PRODEJ - Velkorysý pozemek 4311 m2 s ukázkovým montovaným domem 2+kk, Rokycany-Pavlovsko.

Hledáte klidné a příjemné místo, kde osobní prostor a soukromí není opravdu žádný problém?
Pak je tato nabídka právě pro vás!

Prodávám velkorysý stavební pozemek o celkové výměře 4311 m2, na kterém se nachází nadstandardně vybavený nízkoenergetický rodinný dům o dispozici 2+kk s celkovou zastavěnou plochou 61 m2.

Dům je plně zařízený a nabízí komfortní obytný prostor s kuchyňskou linkou, jídelním koutem, obývacím pokojem, ložnicí a koupelnou. K domu patří také zpevněná a slunná terasa o velikosti 47 m2, kde si můžete užívat relaxaci a výhled do zeleně.

Pozemek je nově oplocený a má veškeré funkční a kolaudované přípojky a náležitosti - zejména přívod elektřiny, vlastní vrtanou studnu, ČOV i retenční nádrže na likvidaci splaškových i dešťových vod.

Dále je třeba zmínit, že součástí prodeje je i zakoupený stavební i elektroinstalační materiál se všemi doklady blížící se k částce 400 000,- Kč. Vytápění je zde řešeno tepelným čerpadlem vzduch - vzduch, resp. klimatizační multisplitovou jednotkou s jednou venkovní a třemi vnitřními jednotkami - klimatizace se využívá rovněž pro chlazení.

Pro vaše automobily je připravena moderní dvougaráž s dálkově ovládanými vraty a komfortním prostorem. Široký vjezd na pozemek je opět plně dálkově ovládán robustní bránou. Vše je stále součástí celkové kupní ceny!

Pozemek se nachází v obci Dobřív v katastrálním území Pavlovsko v okrese Rokycany, v klidné a žádané lokalitě s dobrou dostupností do Plzně i Prahy. V okolí je mnoho možností pro sportovní i kulturní vyžití, jako je například zámek Kozel, rozhledna Jiráskova chata, cyklostezky, rybníky a lesy. Pozemek nabízí také možnost výstavby opravdu velkého rodinného domu v naprostém soukromí a přírodě opravdu na dosah ruky.

Trochu čísel: Celková cena pozemku s rodinným domem, vybavením a extra materiálem s dvougaráží je 10 000 000,- Kč. Pokud uvažujete o investici, nebo výstavbě vašeho projektu, mobilní dům i montovaná dvougaráž lze přeprodat a celková cena se sníží na 7 000 000,- Kč, což se rovná k 1600,- Kč za m2 stavební 4311 m2 parcely a to jsou skvělá čísla.

Pokud máte zájem o prohlídku nebo další informace, neváhejte mě kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP08062
Město: Rokycany
Ulice: Práchovna
Celková plocha: 4311 m2
Zastavěná plocha: 60 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Voda: Studna
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Občanská vybavenost: Škola, Školka, Pošta
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Ondřej Porner

Porner Ondřej


 
Tel. na makléře:
+420 736 264 827

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?