Prodej pozemku, 963 m2, Tisem

3 299 000 czk / za nemovitost
Včetně DPH, provize RK, právních služeb, vyhotovení smluv, všech poplatků i advokátní úschovy. Neplatíte ani korunu navíc.

Prodej pozemku pro bydlení, 963 m2, Tisem

Nabízím Vám stavební parcelu na velmi klidném místě v idylické obci Tisem, okres Benešov. Parcela je oplocená a vede k ní příjezdová cesta. Má téměř ideální obdélníkový tvar a nachází se na velmi mírném severo-severo-západním svahu s převýšením přibližně 1 metru ze jihu na sever. Je situována v nadmořské výšce 356 metrů nad mořem.

Na jižní a východní straně parcely je ve dvou řadách vysázeno přibližně 200 krásných a zdravých borovic, dosahujících výšky 3 až 5 metrů. Tyto stromy zajišťují dokonalé soukromí. V jihovýchodním rohu parcely je elektrická přípojka. K dispozici je také projekt moderního nízkoenergetického domu (klasifikační třída A, mimořádně úsporná s hodnotou 46 kWh/m2 za rok), který byl vytvořen speciálně pro tuto parcelu, Viz PENB a vizualizace.
Náklady na stavbu domu byly odhadnuty na přibližně 4,5 milionu korun v roce 2021. K tomuto projektu bylo vypracováno souhrnné vyjádření odboru životního prostředí Městského úřadu Benešov a závazné stanovisko k územnímu a stavebnímu řízení Krajské hygienické stanice.

Obec Tisem má kolem 210 obyvatel a může se pyšnit bohatou historií sahající až do 13. století. V minulosti byla součástí statku rodu Šternberků a později se stala majetkem kláštera v Plasích. V obci protéká potok Tisem. Okolní krajina je malebná a obklopená krásnou přírodou. V blízkém okolí najdete nádherné lesy, louky a kopce, které jsou ideální pro pěší turistiku, cyklistiku a procházky. Tisem je skvělým místem pro relaxaci a odpočinek pro všechny milovníky přírody. V bezprostřední blízkosti se nachází zřícenina hradu Kožlí a zámek Konopiště.

Dojezdová vzdálenost z místa je přibližně 45 km/35 minut do Prahy, 7 km/8 minut na zámek Konopiště, 7 km/7 minut do Benešova a 5,3 km/4 minuty do Neveklova.

Pokud máte zájem získat více informací nebo domluvit prohlídku napište mi nebo rovnou zavolejte - rád se s Vámi o této výjimečné nabídce pobavím.
Číslo zakázky: 205-NP09188
Město: Tisem
Celková plocha: 963 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Virtuální prohlídka

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavel Dvořák

Dvořák Pavel


 
Tel. na makléře:
+420 603 457 274

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?