Prodej pozemku, 2132 m2, Ústí nad Labem

600 000 czk / za nemovitost
včetně provize, právního servisu a vyřízení hypotéky

Prodej pozemku pro bydlení, 2132 m2, Ústí nad Labem

Hledáte místo na klidném místě, kde byste mohli trávit Vaše chvíle volna? Líbil by se Vám pozemek v přírodě, kde byste umístili svoji vysněnou chatu? Dovolujeme si Vám nabídnout ke koupi pozemek o celkové výměře 2.132 m2 nacházející se v Ústí nad Labem, v části Vaňov. Pozemek je svažitý na severovýchod a nabízí krásný výhled na řeku a Střekov.

Pozemek tvoří dvě parcely, jedna o výměře 1.147 m2 a druhá o výměře 985 m2, obě jsou vedeny jako zahrady. Větší z parcel je součástí stabilizované plochy se způsobem využití jako plocha rekreace - zahrádkové osady. Maximální zastavěná plocha je 60 m2, výška objektu je jedno nadzemní podlaží s výškou okapové hrany max. 3 m od přilehlého terénu a výškou hřebene max. 6 m, dále je možné vybudovat jedno podzemní podlaží do hloubky max. 3 m. Na pozemku byla již historicky započata stavba rekreačního domku, nicméně vzhledem k výši umístění by bylo vhodnější pro lepší dostupnost umístit novou stavbu na spodní části (terase).

Druhá parcela je územním plánem vedena jako plocha zeleně soukromé a vyhrazené.

Pozemek není v tuto chvíli napojen na sítě, dle zjištěných možností napojení se nachází vodovodní řad LT ND/ID 100 v přilehlé komunikaci. Nicméně napojení je možné pouze s osazením akumulační nádrže za vodoměrnou šachtou a osazením automatické tlakové stanice pro zajištění dostatečného tlaku v přípojce. Připojení na kanalizační přípojku není v tuto chvíli možné, nový majitel si bude muset zřídit jímku nebo ČOV.

Vaňov se nachází v Českém Středohoří na levém břehu řeky Labe, tři kilometry jižně od centra Ústí nad Labem. Tento pozemek doporučuji zájemcům, kteří hledají rekreaci v těsné blízkosti přírody s krásným výhledem a zároveň s výbornou dostupností do města. Ozvěte se mi pro více informací a domluvte si termín prohlídky. Budu se těšit na setkání.
Číslo zakázky: 023-NP07687
Město: Ústí nad Labem
Celková plocha: 2132 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Pavla Břicháčková

Břicháčková Pavla


 
Tel. na makléře:
+420 731 618 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?