Prodej pozemku, 1145 m2, Vysoký Újezd

5 790 000 czk / za nemovitost
Včetně prácního a realitního servisu. V případě více zájemců bude nemovitost prodána nejlepší nabídce dle výběru prodávajících.

Prodej pozemku pro bydlení, 1145 m2, Vysoký Újezd

Zájemcům o koupi pozemku určeného pro výstavbu rodinného domu nabízíme opravdu jedinečnou možnost. Kompletně zasíťovanou parcelu ve Vysokém Újezdu, konkrétně v části Kozolupy.

Rovinatý pozemek trojúhelníkového tvaru o nadstandardní velikosti více jak 1000m² je kompletně zasíťovaný. Přípojky elektřiny a plynu jsou připraveny v antoníčku, přípojka vody i kanalizace je pak přímo na pozemku.

Tvar pozemku nabízí řadu možností jak umístit stavbu rodinného domu. Regulativy jsou standardní pro tuto lokalitu: koef. zastavěnosti max. 30%, max. dvoupodlažní budovy s výškou hřebene max. 9 m. Podrobnější podklady máme pro zájemce připravené a rádi je zašleme emailem spolu s dalšími užitečnými informacemi.

Zásadní devizou je okolní prostředí. Kozolupy jsou přímo na hranicích CHKO Český kras. Nádherná příroda s rozmanitou paletou přírodních i kulturních památek činí z této lokality opravdu výjimečné místo k životu. V nejbližším okolí je řada oblíbených turistických míst např. Lom Velká Amerika, hornický skanzen Solvayovy Lomy, celá řada jeskyní a samozřejmě také ikonický hrad Karlštejn.

Základní občanskou vybavenost (Základní škola, restaurace) najdete ve Vysokém Újezdu. Dostupnost je bez problému i pro mladší školáky (4min autobusem). Vysoký újezd je rychle se rozvíjející lokalita, zdejší golfové hřiště patří mezi nejlepší v ČR a jako takové láká hráče z celého světa.

Dostupnost do Prahy je perfektní. Kromě PID autobusů, které vás zavezou do Radotína či na Zličín můžete samozřejmě využít vlastní automobil. Pak na kraj Prahy budete potřebovat pouhých 15 minut.

Veškeré informace a dokumentaci zájemci obdrží emailem. Pro více informací k nemovitosti a sjednání přesného času prohlídky, nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP06528
Město: Vysoký Újezd
Ulice: K Vechtru
Celková plocha: 1145 m2
Typ nemovitosti: Pozemky
Druh pozemku: Stavební bydlení
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jan Kratochvíl

Kratochvíl Jan


 
Tel. na makléře:
+420 734 875 600

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?