Prodej zemědělského objektu, 13809 m2, Vraný

7 250 000 czk / za nemovitost

Prodej zemědělského objektu, 13809 m2, Vraný

Dovolujeme si vám nabídnout zajímavou příležitost, ideálně pro chovatele koní, ovcí, velký rodinný dům se stájemi, sedlovnou, pastvinami a se zázemím k chovu koní, v obci Horní Kamenice, část obce Vraný, na hranici Středočeského kraje.

Vzhledem k tomu, že dům má číslo popisné „1“, lze očekávat, že i celá stavba bude mít nádech historie. Také první zmínka o obci je z roku 1266. Při pohledu na příslušný LV je vidět, že statek byl kdysi opravdu velký, žila zde rodina statkáře, čeleď a ve stájích bylo místo pro hospodářská zvířata. Celková plocha je 14.942m2. Nicméně zde musíme konstatovat, že léta, kdy byl statek nevyužíván, si vyžádala svoji daň.

Současní majitelé vložili nemalé investice jak do obytného domu, tak i do úprav pro chov koní. V současné době zde máme ustájeno 5 zvířat a možnosti jsou, po dalších úpravách, otevřené.

Vlastní dům je v částečné, ale dost zásadní, rekonstrukci. Samozřejmostí jsou nové rozvody elektřiny, vody (užitková z vlastního zdroje) a odpady (do jímky). Obec Vraný má, pro část Horní Kamenice, projekt na obecní vodovod a kanalizaci a realizace je přislíbena v horizontu 2 let. K okamžitému užívání je v přízemí velká kuchyně, velký obývací pokoj, ložnice, pracovna a poměrně velká koupelna s WC, kde je vana, sprchový kout, toaletka s umývadlem, úklidová komora a ještě je zde místo na pračku se sušičkou. V patře je k okamžitému užívání druhá ložnice a dětský pokoj. Ohřev vody je řešen bojlerem, vytápění domu tepelným čerpadlem. Pro příjemný pocit domácí pohody je do topného systému včleněna topná krbová vložka. Není obložena, takže zde je velký prostor pro vlastní představivost a vkus. Okna jsou v celém domě samozřejmě nově osazená, plastová. Střecha je kompletně nová.

Zde, v tuto chvíli, nemůžeme a také nechceme zastírat, že zde jsou ještě jisté dílčí nedodělky. Dospárování obkladaček v koupelně, někde domalování okenních výklenků, zaklopení stropů v chodbě sádrokartonem…apod. Další možnosti jsou zejména v patře, kde je možno, po rekonstrukci, získat další dva pokoje, cca 60m2.

Závěrem můžeme podotknout, že i když je objekt v obci, jeho lokalita, umístění, nabízí soukromí a nerušený chov.

Pro další informace kontaktujte makléře.
Číslo zakázky: 023-NP07691
Město: Vraný
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 13809 m2
Plocha pozemku: 14942 m2
Zastavěná plocha: 1133 m2
Typ nemovitosti: Zemědělské objekty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Dobrý
Garáž: Ne
Voda: Studna
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Zdeněk Beneš

Beneš Zdeněk


 
Tel. na makléře:
+420 725 293 136

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?