Celkové hodnocení

5
Rated 5 out of 5
Celkový počet hodnocení: 10
5
100%
4
0%
3
0%
2
0%
1
0%

Všechna hodnocení

Rated 5 out of 5

Hodnocení z Google

Spolupráci s panem Mikovcem jsem zahájila na základě doporučení, proto jsem očekávala kvalitní služby. Ovšem moje očekávání byla překonána. Díky jeho dlouholetým zkušenostem a přehledu na trhu mi nabídl ideální produkt dle mých specifických požadavků, velice příjemná byla minimální administrativa a rychlost vyřízení. Velkou výhodou je i to, že vás před bankou zastupuje hypoteční poradce, který jedná ve vašem zájmu, má zkušenosti a upozorní vás na úskalí v hypoteční smlouvě a navrhne vhodné řešení. Kombinace zkušeností hypotečního poradce a realitního makléře přinesla další bonusy, kdy pan Mikovec doporučil úpravu znění kupní smlouvy tak, aby nevznikaly problémy s čerpáním hypotéky.

Jekaterina Šmídová
| Typ spolupráce:
 Hypotéka, Konzultace, Koupě
|
19. 5. 2022

Odpověď na hodnocení:

Jsem rád, že jste spokojená. Ještě více mě vždy potěší fakt pokud je to kladná recenze od klienta, který mě neznal a byl jsem mu doporučen jiným spokojeným klientem.

Rated 5 out of 5

Hodnocení z Google

Pan Mikovec je nejlepší možnou volbou při výběru hypotéčního poradce. Řeším přes něj již několikátou hypotéku a vždy jsem dostal kompletní servis zahrnující ty nejlepší podmínky na trhu, minimální administrativní zátěž za mou osobou, flexibilitu a vstřícný přístup. Pan Mikovec je skutečný férový profesionál, kterých v tomto oboru mnoho není. Vřele doporučuji.

Tomáš Tuzar
| Typ spolupráce:
 Hypotéka, Konzultace, Prodej
|
12. 4. 2022

Odpověď na hodnocení:

Velice děkuji za krásné hodnocení a těším se na další spolupráci.

Rated 5 out of 5

Naprostá spokojenost

Spolupráce na prodeji nemovitosti v Praze s panem Mikovcem byla naprosto bezproblémová a velmi profesionální. Po celou dobu, počínaje podepsáním smlouvy až po závěrečné předání klíčů novým majitelům, jsem oceňovala slušnost pana makléře, profesionalitu a zkušenosti z tohoto oboru, což v dnešní době není samozřejmost. Prodej tak proběhl rychle a zcela bez problémů. Velmi ráda se na pana Mikovce obrátím znovu. Ještě jednou děkuji.

Tereza Adamová
| Typ spolupráce:
 Konzultace, Prodej
|
14. 11. 2021

Odpověď na hodnocení:

Dobrý den paní Adamová. Jsem vždy velice potěšen, pokud již v recenzi klienti přiznávají možnost budoucí spolupráce. Je to pro mě vždy velice pozitivní zpětná vazba. Děkuji za Vaše kladné hodnocení.

Rated 5 out of 5

Výborná spolupráce

Výborná spolupráce, seriózní přístup, vždy bylo vše přehledně a kvalitně připraveno. Doporučuji!

Karel Kalousek
| Typ spolupráce:
 Prodej
|
27. 10. 2021

Odpověď na hodnocení:

Dobrý den pane Kalousku.
Hodnocení je o to víc cennější, když je obdrženo i „z opačného tábora“. Když kupující nemovitosti, kterého smluvně nezastupuji o mě napíše a podělí se o zkušenosti s mojí prací. Koupě nového bytu je jeden z největších mezníků v lidském životě. Moc děkuji za recenzi a přeji krásné bydlení. Martin Mikovec

Rated 5 out of 5

skvělá spolupráce

Pan Mikovec je milý, ochotný a svého oboru znalý profesionál. Při koupi nemovitosti byl ve všem nápomocný, pohotový a rychle spolupracující. Jeho pomoc byla vysoce nadstandardní a velice přínosná. Z mé strany si zaslouží to nejvyšší možné hodnocení a vřelé doporučení. V budoucnu se na něj budu obracet i nadále, je to opravdu špička svého oboru.

Lucie Sedláková
| Typ spolupráce:
 Hypotéka, Prodej
|
19. 10. 2021

Odpověď na hodnocení:

Dobrý den paní Sedláková. Velice děkuji za Vaše krásné hodnocení a doporučení. Martin Mikovec

Rated 5 out of 5

Martin Mikovec

Na spolupráci s panem Mikovcem stran uzavření úvěrové smlouvy za účelem financování koupě bytu oceňuji z jeho strany zejména zcela mimořádnou komunikaci. Během celého procesu došlo k několika neočekávatelným problémům, kdy tyto byl pan Mikovec schopen téměř vzápětí vyřešit. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.

Tomáš Sedlák
| Typ spolupráce:
 Konzultace, Koupě
|
10. 10. 2021

Odpověď na hodnocení:

Dobrý den pane Sedlák. Musím přiznat, že neočekávaných problémů u Vašeho rodinného obchodu se nám nakupilo více než je běžné i z pohledu mé dlouholeté praxe. Bral jsem to však jako určitou výzvu. I z tohoto důvodu jsem byl velice rád, že vše dopadlo zdárně a mohli jste koupit nemovitost dle Vašich představ. Velice děkuji za hodnocení. Martin Mikovec

Rated 5 out of 5

Hodnocení z LindedIn

Pan Martin Mikovec je špičkový realitní makléř, finanční poradce a jednička v oboru hypotečního financování. Martin Mikovec je profesionál s lidským přístupem, milou povahou a přátelským vystupováním. Jeho služby vám mohu po vlastní zkušenosti pouze a vřele doporučit.

Michal Sedláček
| Typ spolupráce:
 Hypotéka, Koupě, Prodej
|
24. 7. 2021
Rated 5 out of 5

Hodnocení z LindedIn

S Martinem jsme se pracovně setkali v Gepard finance a spolupracovali jsme po dobu dvou let. Pak se naše profesní cesty rozešly a dnes jsme v pozici konkurentů. Když mě Martin požádal o referenci, uvažoval jsem, co napsat, aby to nebyly fráze a abych tu polohu vzájemné konkurence zapudil ze svých úvah. A pak jsem si položil pár jednoduchých otázek a vida, ono to funguje: Je Martin člověk, který hypotékám rozumí? Dělal tu práci poctivě, slušně a korektně? Potkával jsem ho rád? Patří mezi lidi, se kterými se dobře spolupracuje? Byl bych raději, kdyby pracoval s námi, než s někým jiným? Ano, to všechno platí a to je také má reference. Ať se ti, Martine, daří.

David Eim - Gepard Finance
| Typ spolupráce:
 Jiné
|
2. 6. 2021
Rated 5 out of 5

Hodnocení z LindedIn

Pan Mikovec mi byl doporučen jiným spokojeným klientem v roce 2014 a pomohl mi s vyřízením hypotečního úvěru. Jeho služby jsem využil ještě jednou v roce 2017 při převodu mé hypotéky do jiné banky s výhodnějšími podmínkami. Obě dvě transakce proběhly k mé spokojenosti, za co možná nejvýhodnějších podmínek v té době. Jeho přístup byl vždy velice proklientský. Chcete-li si ušetřit starosti pak všem jeho služby doporučuji.

Tomáš Wolf
| Typ spolupráce:
 Hypotéka
|
22. 12. 2020
Rated 5 out of 5

Hodnocení z LindedIn

Výborná spolupráce. Vše detailně připraveno včetně úvěru. Poprvé jsme se viděli až při podpisu v bance. Doporučuji!

Martin Stránský
| Typ spolupráce:
 Hypotéka, Prodej
|
17. 12. 2020