Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 151 m2, České Budějovice

12 340 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 4+kk, 151,45 m2, České Budějovice

Hotovo! Projekt Dubičný potok je již dokončen a momentálně prochází procesem kolaudace.
Máte možnost přijít si ho osobně prohlédnout, aniž byste museli předem domlouvat termín. V sobotu 8. června 2024 od 10:00 do 12:00 hodin je projekt otevřen veřejnosti.
Představuji Vám exkluzivní nabídku bytové jednotky (D.G.6.04) v rezidenci Dubičný Potok v Českých Budějovicích. Tento moderně řešený byt 4+kk o celkové výměře 151,45 m2 vás nadchne svým komfortem a unikátním životním stylem.

Dispozice: všechny pokoje mají vlastní vchod z chodby o výměře 17,91 m2. Plocha interiéru 105,64 m2 tvoří dostatek prostoru a soukromí pro celou rodinu. Včetně dvou koupelen. První disponuje vanou a dvěma umyvadly. Druhá sprchovým koutem. Byt je unikátní i svými venkovními prostory, kde si vytvoříte svou odpočinkovou zónu na čerstvém vzduchu s výhledem do zeleného prostředí. První terasa o výměře 6,14 m2 je přístupná z obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Druhá terasa o výměře 39,67 m2 lemuje zbytek pokojů po celé šířce.

Výhody rezidence: Rezidence Dubičný Potok nabízí široké spektrum vybavení pro pohodlný životní styl a aktivní volný čas. Na dosah ruky budete mít dětské hřiště, workout pro dospělé, grilovací zónu, hřiště na petang a mnoho dalšího. Atrium plné zeleně, vodní plocha s naučnou stezkou a přírodní hřiště pro děti vytvářejí ideální prostředí pro odpočinek a relaxaci.

Dopravní dostupnost a parkování: S výbornou dopravní dostupností bude váš každodenní život pohodlný. Zastávka MHD přímo před objektem vám umožní snadný přístup do centra města, kam se dostanete i na koloběžce za pouhých 5 minut. Pro vaše vozidlo bude k dispozici parkování v podzemním parkovišti s teplotou stabilní po celý rok. Moderní technologie zajišťují pohodlný vjezd a výjezd, přičemž závora se automaticky otevře po přečtení vaší SPZ. Parkovací stání není součást ceny, je potřeba zakoupit zvlášť.

Zelené a udržitelné prostředí: Veřejný prostor plný zeleně je navržený podle principů podporujících rostlinnou i živočišnou diverzitu městské krajiny. Své místo tu najdou plochy lučních rostlin, lokální dřeviny, stromy i keříky. Tvář této symbiózy budou tvořit zelené střechy, které kromě využití dešťové vody v čase horka budou bránit přehřívání vnitřních prostor bytů.

Obchodní jednotky: Přízemí rezidence nabídne množství obchodních jednotek, které poskytnou veškeré potřebné služby na dosah vašeho bydlení. V parteru budou umístěny např. drobné potraviny, kavárna a obchůdky.

Nabízený byt 4+kk s lodžií je jedinečnou příležitostí pro rodinu, která hledá komfortní bydlení v klidném a zeleném prostředí. Nechte se okouzlit touto nabídkou a staňte se součástí prestižní rezidence Dubičný Potok. Pro investory zajišťujeme následný pronájem, případně nadstandardní službu ve formě kompletní správy nemovitosti.

3D model a grafika jsou pouze ilustrativní a nemusí odpovídat skutečnosti.
Pro více informací a prohlídku nás neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 020-NP08096
Město: České Budějovice
Ulice: Vrbenská
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 6
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 151 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Skeletová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Bezbariérový: Ano
Garáž: Ne
Telekomunikace: Internet
Topení: Ústřední - dálkové
Doprava: MHD
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 45.81
Výtah: Ano

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Kateřina Chalupníková

Chalupníková Kateřina


 
Tel. na makléře:
+420 774 191 113

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?