Prodej bytu 4+kk v osobním vlastnictví, 55 m2, Lovran

237 000 eur / za nemovitost
Cena nabízené nemovitosti je včetně provize chorvatské RK

Prodej bytu 4+kk, 55 m2, Lovran

Nabízíme k prodeji byt ve 3.patře vysokého podkroví v typicky istrijské vile kompletně zrekonstruované menší vily s celkem 3 byty (nová fasáda a střecha 2021). Byt se rozprostírá přes celé patro, má 55 m2 a sestává z: 3 ložnic, obývacího pokoje s kuchyní a jídelnou se vstupem na malý balkon, koupelny a chodby.
Byt prošel kompletní rekonstrukcí (včetně všech instalací) a nově zařízený v roce 2021. Vytápění a chlazení je řešeno klimatizací.
Byt je kompletně zařízený a vybavený a prodává se jako takový (kromě spotřebičů).
Výborná poloha, v samém centru Lovranu, pár kroků od moře, pláže, promenády Lungo Mare a naprosto veškeré občanské vybavenosti.
Městečko Lovran je známo jako tradiční přímořské lázně na jihovýchodním pobřeží Istrie (3 700 obyv.), 5 km jižně od Opatije.

V okolí lesy kaštanovníků (chorv. lovranski maroni) s plody - jedlými kaštany a vavřínu (chorv. lovor - odtud název Lovran), které jsou spolu s další vždy zelenou vegetací typické pro tuto část Kvarnerské riviéry. V sadech se pěstuje zvláštní druh třešní. Lovran má velmi mírné, příjemné klima - masiv Učky je chrání přes nepříznivými větry z vnitrozemí a zmírňuje naopak letní žár. Horami zadržená vláha přispívá k bohatství zdejší vegetace (i v parcích a zahradách). Podnebí je příznivé i v zimě - Lovran má starou tradici příjemných klimatických lázní již od začátku minulého století; po dlouhou dobu byl navštěvován především pro zimní pobyty.
Číslo zakázky: 251-NP00754
Město: Lovran
Dispozice: 4+kk
Číslo podlaží v domě: 3
Počet nadzemních podlaží objektu: 3
Celková plocha: 55 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Jiří Zeman

Zeman Jiří


 
Tel. na makléře:
+420 608 264 549

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?