Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví, 45 m2, Praha 4 - Nusle

7 080 776 czk / za nemovitost
Včetně DPH (12%)

Prodej bytu 2+kk, 45 m2, Praha

Dovoluji si Vám nabídnout byt o dispozici 2+kk ve 2. podlaží s podlahovou plochu 44,9 m2, soukromou střešní terasou 16,2 m2 a sklepní kójí 2 m2. Celková plocha bytu je 63,1 m2.

Vyhlídková terasa skýtá příjemné místo k odpočinku. Byty ve standardu Fit Out jsou dokončeny do finálních povrchů včetně sanity. Nerušivé pojetí dává vyniknout čistotě stylu. Střídmý vzhled provází fenomenální funkčnost a účelnost. Velikost domu skýtá dostatek soukromí, ale i příležitosti budovat sousedské vztahy. Moderní bytový dům je citlivě zakomponován do blokové zástavby oblíbené čtvrti Nuslí.

Lokalita Maroldovy ulice je zdrojem slastného klidu, zatímco okolní město dynamicky tepe životem. Centrum máte na dosah. Kdykoliv se můžete nechat ohromit noblesou historických paláců, stejně jako krásou přírody v parcích Grébovka nebo Folimanka. Nedaleké Vršovice lákají k zábavě, kultuře i sportu, ke vzdělávání, gastronomickým požitkům nebo návštěvě stylových obchodů. V okolí rezidence vyřídíte nákupy i úřední záležitosti. Máte k dispozici vše potřebné, protože každá minuta se počítá.
Číslo zakázky: 205-NP09936
Město: Praha 4 - Nusle
Ulice: Maroldova
Dispozice: 2+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 6
Celková plocha: 45 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Cihlová
Stav objektu: Novostavba
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: B
Garáž: Ne
Odpad: Kanalizace
Plyn: Plynovod
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Terasa: 16
Sklep: 2
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Věra Lukešová

Lukešová Věra


 
Tel. na makléře:
+420 733 433 800

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?