Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví, 75 m2, Strenice

3 890 000 czk / za nemovitost

Prodej bytu 3+kk, 75 m2, Strenice

Dovoluji si vám nabídnout velmi pěkný a prostorný byt 3+kk s velkým potenciálem využití. Byt se nachází ve 2. podlaží starší ale dobře udržované budovy se zahradou. Velkým benefitem bytu je také půdní prostor o ploše 107m2 (v osobním vlastnictví), který je situovaný přímo nad touto jednotkou a je již zahrnutý do kupní ceny bytu! K půdě vede plnohodnotné schodiště, v části půdy je vybudovaná místnost s vikýřem, část se nachází v místě zkosení střechy. Prostory lze upravit na samostatnou bytovou jednotku a využívat např. jako investiční byt nebo je propojit s bytovou jednotkou ve 2.podlaží a vytvořit tak velkorysý mezonet.

Samotný byt prošel vkusnou rekonstrukcí. Prostorové uspořádání jednotlivých místností je nejlépe patrné z půdorysu ve fotogalerii. Celý byt působí velmi vzdušně, zároveň však úžasně útulně a zajišťuje příjemný klid. Byt je vytápěn elektrickým kotlem (stropy jsou zateplené, což výrazně snižuje náklady na topení) a dalším velkým benefitem jsou i krbová kamna v obývacím pokoji.

K bytu dále patří i veliký sklep a sdílené prostory uzavřeného dvora a zahrady. Ve dvoře je možné parkovat, zadní zahradu je možné využívat s ostatními vlastníky bytů dle vzájemné dohody a dle potřeb.

Obec Strenice nabízí velmi příjemné a klidné bydlení obklopené přírodou a zároveň skvělou dostupnost do Mladé Boleslavi (7km jihozápadně od Mladé Boleslavi, pouhých 15 minut jízdy autem). Tuto nemovitost vám mohu vřele doporučit.

Pro více informací mě neváhejte kontaktovat.
Číslo zakázky: 023-NP07948
Město: Strenice
Dispozice: 3+kk
Číslo podlaží v domě: 2
Počet nadzemních podlaží objektu: 2
Celková plocha: 75 m2
Zastavěná plocha: 249 m2
Typ nemovitosti: Byty
Druh objektu: Smíšená
Stav objektu: Velmi dobrý
Vlastnictví: Osobní
Energetická náročnost budovy: G
Garáž: Ne
Odpad: Čistička odpadních vod pro celý objekt
Balkón: Ne
Lodžie: Ne
Výtah: Ne

Mám zájem o nemovitost

Tuto nemovitost vám rád(a) představí

Michaela Motyčková

Motyčková Michaela


 
Tel. na makléře:
+420 605 889 330

Potřebujete poradit / máte zájem o prohlídku?