Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Bronze Certifikovaný makléř Silver

Znalost jazyka

EN

O mně

Dobrý den Vám všem, kteří právě sledujete můj web.

Jmenuji se Dita Bartakovicsová, a stala jsem se realitním makléřem, proto, že mě uspokojuje práce s lidmi a možnost pomoci v otázce bydlení, rekreace, nebo investice.

Od roku 1995 do 2000 jsem pracovala jako obchodní zástupce pro různé komodity, práce mě uspokojovala, ale nebylo to to „ONO“. Měla jsem štěstí v neštěstí, když jsem přijala nabídku mé kamarádky, která měla svoji realitní kancelář ve Východních Čechách. Její pracovní zaměření bylo na podhůří Orlických hor. Má neskutečný dar řeči a její nadšení ve mě vyvolaly takové pocity chtění, že jsem s ní začala pracovat a pomalu se dostávat do realitního světa.  Ale jak se říká „Člověk míní, osud mění“ Z důvodu stěhování v roce 2003 jsem spolupráci byla nucena ukončit, a u nás na Západě už jsem se k realitám nevrátila.

Život je někdy neskutečný šprýmař :o), opět jsem se dostala na křižovatku svého pracovního i osobního života, stála jsem před tím rozcestníkem a přemýšlela co dál, jak to bude, co budu dělat??? Mám děti, jsem sama, jak to všechno mám dát dohromady??? A najednou mi to problesklo hlavou, vždyť jsi byla makléř a šlo ti to moc dobře.

V 2020 jsem napsala  životopis, oslovila realitky a ozval se mi RE/MAX, a už to šlo jako po drátku. Státní zkoušky, certifikáty, školení… A JSEM TU! 2021 mě přijali manželé Kleinovi, tehdy ještě RE/MAX Time,  myslím, že ten Anděl, pod kterým dnes pracuji, stál i nade mnou. Dnes je práce v realitách výrazně jiná a je to tak dobře, všechno má svůj řád a postup. Práce mě naplňuje, umožňuje mi stálé vzdělávání, práci s lidmi, kterou mám ráda, a být s mými dětmi. Dokážu zvládnout být matka a makléř. Co víc si mohu přát.