Jak spolu budeme pracovat

Vztah mezi mnou a klientem se vždy snažím vybudovat na důvěře, slušném a přátelském chování, podáváním pravdivých a nezavádějících informací a poskytováním komplexního servisu, jelikož já i klient máme stejný cíl…

Pojďme do toho společně, uvidíte, že to mohou být příjemně strávené chvíle pro obě strany a bonusem pro nás bude uskutečněný obchod!

Jak budu prezentovat vaši nemovitost

Při první schůzce se fyzicky seznámím s nemovitostí, vysvětlím Vám, jak bude naše spolupráce vypadat a promluvíme si o všech aspektech prodeje či pronájmu. Udělám analýzu reálné prodejní ceny Vaší nemovitosti, či společně stanovíme cenu pronájmu.

Vaši nemovitost před prodejem či pronájmem uvedu do stavu, ve kterém ji poté nechám nafotit profesionálním fotografem tak, aby její následná prezentace budoucímu majiteli či nájemci byla perfektní a pomohla nám váš byt či dům ukázat co nejreálněji.

Pakliže si to budete přát, všechny prohlídky se zájemci uskutečním sama, poté ve spolupráci s advokátní kanceláří připravíme smluvní dokumentaci potřebnou k uskutečnění obchodu, kterou podepíšeme v příjemném prostředí naší kanceláře, za přítomnosti právníka, takže nebude třeba se scházet na žádném úřadě pro ověření podpisů či jiné potřebné právní úkony.

Ve spolupráci s našimi úvěrovými poradci pro Vás zařídíme úvěr či půjčku, i tyto dokumenty je možno podepsat ve stejný okamžik jako ostatní dokumenty.

Na všech krocích budeme pracovat společně, po předchozí domluvě, budete přesně informováni, co se v daný okamžik děje, budete vědět o celém průběhu od začátku do konce. Procesem Vás velmi ráda provedu a budu se snažit, aby byl pro vás co nejméně náročný a abychom si při předáním nemovitosti novému majiteli potřásli přátelsky rukou.

Ukázky prezentace nemovitostí:

Vaši nemovitost mohu prezentovat na základě video prohlídky, zde je jedna ukázka takové prezentace: