Vzdělání a ocenění

Certifikovaný makléř Certifikovaný makléř Bronze

Znalost jazyka

ENRU

O mně

V oblasti nemovitostí pracuji již od roku 2010.  Koncem října 2022 jsem nastoupila do společnosti RE/MAX Anděl.  Dlouholeté zkušenosti a intenzivní praxe v realitách stejně jako aplikace znalostí z oboru zahradní a krajinářská architektura poskytují klientům další rozměr informovanosti při poskytování mých  služeb.

Komunikace s lidmi mi přináší radost a potřebný motor pro další práci. Můj zodpovědný přístup ke každému případu, vysoké pracovní nasazení a precizní zpracování veškeré související dokumentace až po dokončení celého obchodu a předání nemovitosti novému majiteli, klienti oceňují a často mé služby mezi sebou doporučují. Snažím se o konstruktivní řešení každého jednotlivého případu. Moji klienti jsou i lidé žijící v zahraničí, kteří rádi ocení můj kompletní realitní servis.

Specializuji se na prodej a pronájem bytů, domů, komerčních objektů a pozemků. Do spektra mé činnosti patří i tržní ocenění nemovitostí pro potřeby prodeje i v souvislosti s dědickým řízením.

Lokalita mé působnosti:  Praha a blízké okolí.

Mnoho let bydlím a pracuji na Praze 5, resp. Praze 13 – Stodůlky, takže jsem nejčastěji oporou při realizaci obchodů v této lokalitě a přilehlých částech jako Praha 6, Praha – západ.