Hledáte nový domov? Využijte služby makléře

Poměrně zažitou představou je, že makléře potřebujete hlavně při prodeji domu nebo bytu. Může vám ale pomoct i když se zrovna nacházíte na druhé straně, a naopak bydlení hledáte. V RE/MAX Anděl se naši makléři soustředí vždy na to, aby pomohli všem klientům, ať už nemovitost kupují, prodávají nebo hledají nájemce.

Hledání nového bydlení může být časově i psychicky náročné. Důvodů proč se obrátit na profesionálního realitního makléře tak může být hned několik. Celý proces se zrychlí a ve výsledku můžete najít vhodnější byt či dům, než kdybyste na to byli sami.

Prvním krokem je podrobný rozhovor s klientem, kde realitní makléř identifikuje jeho potřeby a preference. Může se jednat například o požadavky na dopravní dostupnost a občanskou vybavenost. Velice důležité jsou finanční limity zájemce. Na základě těchto informací může makléř vyhledat nemovitosti, které odpovídají potřebám a finančním možnostem klienta.

Makléř následně zadá poptávku do systému. Díky tomu může každý klient dostávat co nejaktuálnější nabídky nemovitostí, které vyhovují právě jemu. Starost makléře je také zajistit prohlídku vybrané nemovitosti, představit zájemci všechny klíčové parametry a zodpovědět jeho otázky. K dispozici je taky služba v podobě odborné prohlídky, díky které získá klient podrobnější informace o technickém stavu nemovitosti.

Byt bereme, a co dál?

Když si kupec vybere nemovitost, která mu vyhovuje, tak je na makléři, aby zabezpečil bezchybný průběh a zajistil rezervační smlouvu. Ta zaručí, že se už vysněné bydlení neobjeví v systému jako dostupná a nepůjde k prodeji jinému zájemci. Po rezervační smlouvě přichází na řadu smlouva kupní, společně s tím i úschova kupní ceny.

Je jedno, jestli má člověk na nákup k dispozici hotovost nebo potřebuje sjednat hypotéku. V řadách RE/MAX Anděl máme i odborníky na hypoteční úvěry. Zajistíme všechny náležitosti a pomůžeme i s financováním.

Nákupem nemovitost všechny starosti rázem neskončí. Proto naši makléři pomohou novým majitelům i s převodem energií a poradí s daňovými povinnostmi, které souvisejí s prodejem nebo nabytím nemovitosti. Kromě výše uvedených služeb nabízíme také pomoc s pojištěním nemovitosti a s jejím pronájmem. Naši makléři jsou tu pro vás a rádi vám pomohou s jakýmkoliv dotazem či problémem.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

5 × 3 =