RE/MAX Anděl otevírá kancelář na Praze 6

Ano, další kancelář. Tentokrát na Evropské

 

Andělská rodina se opět rozšiřuje! Pro naše klienty se brzy otevře nové zastoupení na Evropské ulici na Veleslavíně. Tato andělsky přívětivá kancelář vzniká pod taktovkou dvou skvělých, zkušených makléřek Kateřiny Holoubkové a Simony Horr Moravcové.

 

Obě dámy působí v RE/MAXu dlouhodobě. Nyní se ale rozhodly vstoupit do zcela nové pracovní éry. „Po deseti letech na pozici realitní makléřky jsem už cítila, že potřebuji změnu. Po dlouhých debatách s kamarádkou Simonou jsme se rozhodli oslovit Jardu Nedvěda a spojit síly. Věříme, že díky naším zkušenostem a zázemí kanceláří RE/MAX Anděl bude naše nová pracovní výzva ještě úspěšnější,“ říká Kateřina Holoubková, která zastoupení na Evropské ulici povede společně se Simonou Horr Moravcovou.

 

„Dlouhé roky, které jsme strávily v kanceláři Milana Komárka, byly velice přínosné. Prošly jsme mnoha specifickými případy, transakcemi i osobními situacemi, že bych je nedokázala vypočítat. Nyní přišla doba na to se posunout o kus dál. Jsem moc ráda, že se nám podařilo se všemi stranami domluvit, a velice se na naši novou etapu v realitách těšíme,“ dodává Simona Horr Moravcová.

 

K otevření kanceláře dojde 13. února. Nyní se připravuje prostor a školí se první makléři, kteří zde budou v týmu Simony a Kateřiny působit.

 

Těšíme se na vás na adrese Evropská 46/157a.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

6 + 2 =