RE/MAX Anděl rozšiřuje působnost o Karlovy Vary

Od první dubna dojde ke spojení dvou úspěšných realitních kanceláří. Karlovarská realitní kancelář RE/MAX Time přejde pod křídla velké pražské pobočky RE/MAX Anděl.

Pražáci už ví, že pokud hledají přívětivý realitní servis, mají se obrátit na profesionály z RE/MAX Anděl. Nově tuto příležitost získají i obyvatelé Karlových Varů a okolí. Od prvního dubna totiž dojde k rozšíření působnosti andělské kanceláře.

Karlovy Vary jsou úžasné místo nejen kvůli své historii a architektuře, ale skýtá se tu spousta realitních příležitostí. Proto jsem rád, že jsme se s manželi Kleinovými domluvili na vzájemně výhodném spojení našich kanceláří. My dodáme zázemí velkého, zavedeného partnera a kolegové perfektní znalost lokality a místních podmínek,“ říká Jaroslav Nedvěd, majitel RE/MAX Anděl.

Pro místní zastoupení je to skvělá příležitost. Proto se vedení kanceláře těší nejen na nové realitní případy, ale také na nové makléře. „Díky podpoře pražské kanceláře, se kterou sdílíme nejen know-how, ale z části také marketing, vzdělávací systém a další podporu, získají noví kolegové jedinečnou příležitost pracovat s těmi nejlepšími,“ říká Dagmar Kleinová z karlovarské kanceláře. Nabízí se tak ideální příležitost pro zkušené i začínající makléře.

Současně je to však velká výhoda pro místní klienty. „Tímto spojením získáme výraznou posilu v podobě desítek velmi zkušených kolegů, kteří nám pomohou s těmi nejnáročnějšími projekty stejně jako s rozšířením nabídky nemovitostí pro potenciální investory v Praze. Pro naše klienty je to bezesporu velký přínos,“ dodává Dagmar Kleinová.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

čtrnáct + 15 =